Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jędrzejów 29.9.2014 sprawa Dawida Janusa

 
Polub i dołącz do Nas : facebook.com/StopPomowieniom Niestety w dniu 6 pażdziernika Sędzia wydał wyrok 1 rok i 6 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata w stosunku do Dawida Janusa. Pomawiający go konfident policyjny (ustalono,że tak jest) Kamil Janiszewski plątał się w swoich zeznaniach,zmieniał je,fakty które podawał nie były racjonalne i przeczyły zdrowemu rozumowaniu normalnego obywatela.Pomawiający został złapany przez policję w swojej piwnicy gdzie ważył narkotyki,jednak policjanci stwierdzili,że jest konsumentem i sprawa nie trafiła do Sądu.Obserwowaliśmy tą sprawę od początku i były w niej same wątpliwości,więc wydawało się Nam ,że Sędzia uniewinni Dawida bo tego typu materiał dowodowy nie może być podstawą do wydania wyroku skazujacego.Okazało się jednak,że niestety Sędzia uznał,że samo pomówienie nie poparte żadnymi dowodami a, przy tym niewiarygodne poprzez zmieniane zeznania konfidenta ,okazały się dla Sędziego wystarczające:/Jest to kolejny skandal i pomożemy teraz z naszym prawnikiem w napisaniu Apelacji która powinna obalić ten wyrok i cała sprawa powinna pójść do ponownego postępowania.Widzicie sami,że nie ma miesiąca by ktoś został niesłusznie aresztowany,skazany bo jakaś menda z zazdrości lub innych sobie znanych powodów go pomówiła.Badamy sprawy wnikliwie i bierzemy tylko takie,które są bez używania mikroskopu grubymi nićmi szyte.Skandal i wstyd!!

 


Stop Pomowieniom
 
Data pliku video: 2014-10-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jędrzejowski – powiat w południowo - zachodniej części województwa świętokrzyskiego z siedzibą w Jędrzejowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków i Wodzisław, zajmując powierzchnię 1256,96 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Nida , Rezerwat Przyrody w Lubczy, rezerwat „Gaj” w Jędrzejowie, Rejon Bocheńca nad Łosiną i Białą Nidą, tereny nad Nidą w stawach które wchodzą w skład rezerwatu Umianowice, Zbiornik retencyjny obok Zakrucza, pasmo wzniesień Sobkowsko – Korytnickich. Turystów przyciągają liczne szlaki turystyczne piesze, rowerowe (Szlak Rowerowy Mikołaja Reja, Ścieżka Rowerowa „Brzegi nad Nidą”, Szlak Rowerowy Wokół Bazy TKR w Sędziszowie, Szlak Północ i północny – zachód, Szlak wzdłuż torów Świętokrzyskiej kolejki dojazdowej), szlak wodny kajakowy na rzece Nidzie oraz szlaki samochodowe (Europejski Szlak Cysterski, Trasa Samochodowa „ Zamki, pałace i dworki Ziemi Jędrzejowskiej”, Świętokrzyski Szlak Literacki, Trasa Samochodowa „ Zabytkowe Kościoły Ziemi Jędrzejowskiej”). Wśród zabytkow powiatu wymienić należy: Archiopactwo Ojców Cystersów, Ruiny Bożnicy w Wodzisławiu, Zamek Rycerski w Sobkowie, Ruiny Zamku w Mokrsku Górnym, Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie czy Muzeum – Dworek Mikołaja Reja.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł i rolnictwo.

  Przez powiat przebiegają dwie rogi krajowe: DK 7 i DK 78. W Jędrzejowie znajduje się także lądowisko sanitarne.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola