Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odpowiedzialny Pracodawca 2017

Data publikacji: 2017-06-22, Data modyfikacji: 2017-06-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Odpowiedzialny Pracodawca 2017

Wyróżnienie przez redakcję „Rzeczpospolita” tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca 2017” stanowi uhonorowanie realizowanej przez firmę polityki personalnej opartej na inwestycji w pracowników, umożliwiającej rozwój kompetencji i awans.

Grupa zatrudnia ponad 6 tys. osób i w tym roku planuje pozyskać kolejnych kilkuset fachowców. Firma tworzy kompleksowe programy dedykowane poszczególnym grupom pracowników, tak aby zarówno menedżerowie, eksperci jak i pozostali specjaliści mogli budować dalszą ścieżkę rozwoju zawodowego. Od 1995 roku spółka notowana jest na warszawskiej GPW, a od roku 2011 wchodzi w skład indeksu RESPECT – najbardziej odpowiedzialnych spółek giełdowych oraz jest jednym z sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. To dodatkowo mobilizuje spółkę do dbałości o wszystkie aspekty jej działalności.

Konsekwentny rozwój i realizacja wartości sprawiają, że to firma ceniona w branży. Znajduje się w czołówce najlepszych pracodawców. Może poszczycić się prestiżowym tytułem: Pracodawca Roku w Budownictwie czy Lider Branży w Kategorii Budownictwo. Jest również w czołówce rankingu Idealny Pracodawca, Firma dla inżyniera, czy Solidny Pracodawca Roku Branży Budowlanej.

W szóstej już edycji ogólnopolskiego Programu, Kapituła pod przewodnictwem Marcina Piaseckiego, Redaktora Zarządzającego dziennika „Rzeczpospolita”, wśród firm zatrudniających powyżej 500 osób kierowała się czterema kryteriami, jak: wzrost zatrudnienie 2016/2015 i 2015/2014, podatki na zatrudnionego w 2016 r., dochody na zatrudnionego w 2016 r. oraz zatrudnienie w 2016 r.

Firma została jednym z 12 nagrodzonych laureatów.

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: Budimex, Autor zdjęć: Budimex
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat jędrzejowski – powiat w południowo - zachodniej części województwa świętokrzyskiego z siedzibą w Jędrzejowie. W skład powiatu wchodzą gminy: Imielno, Jędrzejów, Małogoszcz, Nagłowice, Oksa, Sędziszów, Słupia, Sobków i Wodzisław, zajmując powierzchnię 1256,96 km kw.

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeka Nida , Rezerwat Przyrody w Lubczy, rezerwat „Gaj” w Jędrzejowie, Rejon Bocheńca nad Łosiną i Białą Nidą, tereny nad Nidą w stawach które wchodzą w skład rezerwatu Umianowice, Zbiornik retencyjny obok Zakrucza, pasmo wzniesień Sobkowsko – Korytnickich. Turystów przyciągają liczne szlaki turystyczne piesze, rowerowe (Szlak Rowerowy Mikołaja Reja, Ścieżka Rowerowa „Brzegi nad Nidą”, Szlak Rowerowy Wokół Bazy TKR w Sędziszowie, Szlak Północ i północny – zachód, Szlak wzdłuż torów Świętokrzyskiej kolejki dojazdowej), szlak wodny kajakowy na rzece Nidzie oraz szlaki samochodowe (Europejski Szlak Cysterski, Trasa Samochodowa „ Zamki, pałace i dworki Ziemi Jędrzejowskiej”, Świętokrzyski Szlak Literacki, Trasa Samochodowa „ Zabytkowe Kościoły Ziemi Jędrzejowskiej”). Wśród zabytkow powiatu wymienić należy: Archiopactwo Ojców Cystersów, Ruiny Bożnicy w Wodzisławiu, Zamek Rycerski w Sobkowie, Ruiny Zamku w Mokrsku Górnym, Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie czy Muzeum – Dworek Mikołaja Reja.

  Główną gałąź gospodarki regionu stanowi przemysł i rolnictwo.

  Przez powiat przebiegają dwie rogi krajowe: DK 7 i DK 78. W Jędrzejowie znajduje się także lądowisko sanitarne.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola